Разлика помеѓу преработките на „Јонатан Ластра“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Ознака: Изворно уредување 2017
| majorwins =
| medaltemplates =
| updated = 525 јулиавгуст 20162017
}}
 
;2013
: 1. Баскиско друмско првенство под 23 години
;2016
: 10. Копа Уго Агостони
{{palmares end}}
 
[[Категорија:Шпански велосипедисти]]
[[Категорија:Луѓе од Билбао]]
 
{{Шпанија-велосипедист-никулец}}

Прегледник