Разлика помеѓу преработките на „Асен Даскалов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност | име= Асен Даскалов| опис= | портрет= | px = 200п | наставка=...)
 
{{Инфокутија за личност |
име= Асен Даскалов|
опис= Асен Даскалов|
портрет= Asen Daskalov.JPG |
px = 200п |
наставка= |

Прегледник