Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
 
== Галерија ==
<center>
 
<gallery mode=packed heights=120px>
File:FCRabotnicki-Crusaders2009.JPG|Квалификациски меч во [[Лига Европа|УЕФА Европа лигата]]
File:National Arena Skopje.jpg| Поглед однадвор
File:SStandPhilipIIArena.jpg|Поглед од јужната трибина
</gallery>
</center>
 
== Наводи ==

Прегледник