Разлика помеѓу преработките на „ISO 3166-2:MK“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 4 години
с
sort
с
с (sort)
 
{{ISO 3166}}
 
 
[[Категорија:Општини во Македонија]]
[[Категорија:ISO стандарди|3166#03166-2:MK]]
[[Категорија:Списоци за Македонија]]
5.082

уредувања

Прегледник