Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Kapacitetot
с
(Kapacitetot)
главен_изведувач = [[ГП Бетон]]|
играат = [[ФК Работнички]]<br />[[ФК Вардар]] <br />[[Национален фудбалски тим на Македонија]] | |
капацитет = 3336.460400 |
}}
 
Анонимен корисник

Прегледник