Разлика помеѓу преработките на „Африкански куп на нации 2008“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
** [http://www.bbc.co.uk/worldservice/meta/tx/nb/live_infent_au_nb.ram Real Player.]
** [http://www.bbc.co.uk/worldservice/meta/tx/nb/live_infent_au_nb.asx Windows Media Player.]
{{Африкански куп на нации}}
 
[[Категорија:Африкански куп на нации|2008]]

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе