Партија на Југословените во Република Македонија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
|website =
}}
'''Странка на Југословените во Република Македонија (СЈРМ)''' — поранешна [[македонска]] [[политикчаполитчка партија]].
 
== Историја ==

Прегледник