Прејди на содржината

Предраг Самарџиски: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
| number =
| birth_date = {{birth date and age|1986|4|11}}
| birth_place = [[Скопје]], [[СФРЈ|Југославија]]
| nationality = [[Македонија|Македонец]]
| draft_year = 2008
| career_start = 2004
3.892

уредувања