Михајло Маневски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 252 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{S-off}}
{{s-bef|before=[[Мери Младеновска-Ѓорѓиевска]]}}
{{s-ttl|title=[[Министерство за правда на Република Македонија|Министер за правда]]|years=2006–2011[[28 август]] [[2006]] – [[28 јули]] [[2011]]}}
{{s-aft|after=[[Блерим Беџети]]}}
{{end box}}
{{Состав на Владата на Македонија (2006)}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Маневски, Михајло }}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Состав на Владата на Република Македонија од 2006]]

Прегледник