Разлика помеѓу преработките на „Референдум во Македонија (2004)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
{{Инфокутија за референдум
| name = Референдум за територијална организација на Република Македонија, 2004
| title = Дали сте за територијалната организација на локалната самоуправа (општините и Градот Скопје) утврдена со Законот за територијалната поделба на Република Македонија и определување на подрачјата на единиците на локалната самоуправа (“Службен весник на Република Македонија” бр.49/96) и Законот за градот Скопје (“Службен весник на Република Македонија бр.49/96)?
| title =
| location =
| date = {{Start date|df=yes|2004|11|07}}

Прегледник