Разлика помеѓу преработките на „КК Струмица“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 4 години
с
нема опис на уредувањето
с
| титули = нема
| лига = [[Прва македонска кошаркарска лига|Прва Лига Мажи]]
| сезона = [[Прва македонска кошаркарска лига 20152016/1617|20152016/1617]]
| позиција = 7<small>ми</small>
| вебместо =

Прегледник