Прејди на содржината

Европско првенство во фудбал 2004: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
{{DEFAULTSORT:Uefa Euro 2004}}
[[Категорија:Европско првенство во фудбал 2000| ]]
[[Категорија:InternationalУефа associationЕвро football2020 competitions hosted by Portugalстадиони|2004]]
[[Категорија:UEFA European Championship tournaments|2004]]
13.639

уредувања