Разлика помеѓу преработките на „Лотар Матеус“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
с
[[Категорија:Родени во 1961 година]]
[[Категорија:Германски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК БаернБајерн Минхен]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Интер]]
13.467

уредувања

Прегледник