Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ВикиПроект Квалитетни статии“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
 
== Учесници ==
* Maxim Stoyalov [[User:DENAMAX|DENAMAX]] <small>([[User talk:DENAMAX|разговор]])</small> 22:29, 13 мај 2017 (CEST)
 
[[Image:Nuvola apps kdmconfig.png|35px]]
Ако сакате да се приклучите на проектот, слободно додадете го вашето име на листата на '''[[Википедија:ВикиПроект Квалитетни статии/Учесници|учесници]]'''!
31

уредување

Прегледник