Разлика помеѓу преработките на „Света Елена (царица)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6.865 бајти ,  пред 4 години
Таа е важна личност во историјата поради сопствените достигнувања и активности, а не само затоа што е мајка или жена на некој.
(Таа е важна личност во историјата поради сопствените достигнувања и активности, а не само затоа што е мајка или жена на некој.)
(нема разлика)
496

уредувања

Прегледник