Разлика помеѓу преработките на „Раул Гонсалес“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 311 бајт ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
с
| caps4 = 66 <!-- DOMESTIC LEAGUE APPS ONLY!-->
| goals4 = 28 <!-- DOMESTIC LEAGUE GOALS ONLY!-->
| years5 = 2012–2014 |clubs5 = [[ФК Ал Сад|Ал Сад]] |caps5 = 39 |goals5 = 11
| years6 = 2014–2015 |clubs6 = [[ФК Нујорк Космос|Ну Јорк Космос]] |caps6 = 28 |goals6 = 8
| totalcaps = 683 | вкупно = 275
| nationalyears1 = 1994
| nationalyears2 = 1995
12.624

уредувања

Прегледник