Разлика помеѓу преработките на „Раул Гонсалес“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 3 години
с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
| caps3 = 550 <!-- DOMESTIC LEAGUE APPS ONLY!-->
| goals3 = 228 <!-- DOMESTIC LEAGUE GOALS ONLY!-->
| caps4 = 3666 <!-- DOMESTIC LEAGUE APPS ONLY!-->
| goals4 = 1428 <!-- DOMESTIC LEAGUE GOALS ONLY!-->
| nationalyears1 = 1994
| nationalyears2 = 1995
12.247

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе