Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Retrohead“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
коментар
(коментар)
 
абе мешате политика на википедија... --[[User:Dalco26|Еден Македонец]] <small>([[User talk:Dalco26|разговор]])</small> 19:29, 2 мај 2017 (CEST)
:::[[User:Retrohead|Retrohead]] твоите коментари стануваат неумесни, полека со обвинувањата - [[User:Виолетова|Виолетова]] <small>([[User talk:Виолетова|разговор]])</small> 19:43, 2 мај 2017 (CEST)

Прегледник