Томас Милер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| birth_place = [[Веилхеим Обербајерн]], [[Западна Германија]]
| height = {{height|m=1.86|precision=0}}<ref name="FCBprofile"/>
| position = [[Forward (association football)|Напаѓач]], [[Midfielder#Winger|Крило]], [[Централен#-Офанизивен напаѓач]]
| currentclub = [[ФК Баерн Минхен|Баерн Минхен]]
| clubnumber = 25
13.609

уредувања

Прегледник