Предлошка:Medallists: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 272 бајти ,  пред 13 години
с
Нова страница: <noinclude>{| </noinclude>class=wikitable |- align=center |bgcolor=gold| '''Злато''' |bgcolor=silver| '''Сребро''' |bgcolor=cc9966| '''Бронза'''<noinclude...
с (Нова страница: <noinclude>{| </noinclude>class=wikitable |- align=center |bgcolor=gold| '''Злато''' |bgcolor=silver| '''Сребро''' |bgcolor=cc9966| '''Бронза'''<noinclude...)
(нема разлика)

Прегледник