Разлика помеѓу преработките на „Комисија за односи со верските заедници и религиозни групи“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
| jurisdiction = Самостоен државен орган на [[Влада на Република Македонија|Владата на РМ]]
| headquarters = Бул. Гоце Делчев бб, зграда на МРТВ [[Скопје]], {{МКД}}
| employees = 1315<ref>{{нмс| title= Извештај за следењето на примената на начелото на соодветна и правична застапеност за 20142015 година| url= http://ombudsman.mk/upload/documentsd/SPZ/Izvestaj%20spz-SPZ-2014%202015-zbirnaMk.pdf | publisher= Народен правобранител на Република Македонија | date= априлјуни, 20152016 | accessdate=20152017-0803-1811}}</ref> (20142015)
| budget =
| minister1_name =

Прегледник