Прејди на содржината

Категорија:Древномакедонски војсководци: Разлика помеѓу преработките

с
отстранета Категорија:Генерали користејќи го HotCat
с (нов подреден клуч за Категорија:Војсководци по националност: „Македонски, Древни“ користејќи го HotCat)
с (отстранета Категорија:Генерали користејќи го HotCat)
[[Категорија:Антички Македонци|Генерали]]
[[Категорија:Војска на Античка Македонија|Генерали]]
[[Категорија:Генерали|Антички македонци]]
[[Категорија:Војсководци по националност|Македонски, Древни]]