Разлика помеѓу преработките на „Игор Ѓузелов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 48 бајти ,  пред 13 години
с
отстранување на слики кои недостасуваат
с
с (отстранување на слики кои недостасуваат)
{{Инфокутија Фудбалер
| име = Игор Ѓузелов
| слика = [[Слика:Игор Ѓузелов.jpg|150п]]
| роден-датум = [[2 април]], [[1976]]
| роден-град = [[Струмица]]

Прегледник