Стевчо Јакимовски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(дополнување)
сНема опис на уредувањето
*„Најградоначалник за Југоисточна и Средна Европа – 2012“, награда доделена од страна на дирекцијата на Агенцијата за избор на најменаџери од Босна и Херцеговина, за Југоисточна и Средна Европа, 5 јули 2012 година, Сараево
*„Златна плакета за поддршка на претприемништвото“ во регионални рамки, награда доделена од Унијата на претприемачи и занаетчии од Регионот на Јужна Србија, 18 декември 2012, Ниш
*„Климатска ѕвезда 2016“,<ref>[http://vecer.mk/skopska/stevcho-jakimovski-dobi-oskar-za-ekologija Објава во весникот Вечер]</ref> наградата доделена од Климатската алијанса, 6 октомври 2016 година, [[Кремс]], Долна Австрија
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
{{Состав на Владата на Македонија (2002)}}

Прегледник