Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Грција-гео-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{asbox
<div class="boilerplate metadata" id="stub">[[Слика:Flag-map of Greece.svg|30п|Грција]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Географија на Грција|географијата на Грција]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div>
| image = Flag-map of Greece.svg
[[Категорија:Географски никулци за Грција<noinclude>| </noinclude>]]
| pix = 30
<noinclude>
| subject =
| qualifier = [[географија на Грција|место]] во [[Грција]]
[[Категорија:| category = Географски никулци за Грција<noinclude>| </noinclude>]]
| tempsort =
| name = Шаблон:Грција-гео-никулец
}}<noinclude>
 
== Поврзано ==
* {{шв|ЕМ-гео-никулец}} — за никулци за Егејска Македонија
 
[[Категорија:Шаблони за Грција|§]]
</noinclude>

Прегледник