Ѕидот на плачот (плоштад): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q24009481
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q24009481)
 
[[Категорија:Ерусалим]]
 
 
[[he:רחבת הכותל המערבי]]
[[Simple:Western Wall Plaza]]
127.201

уредување

Прегледник