Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Алтајски-јазик-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
''Оваа статија поврзана со [[алтајски јазици]] е [[Википедија:Што е никулец? |никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td ></tr ></table ></div >[[Категорија:Никулци за алтајски јазици<noinclude>| </noinclude>]] <noinclude>
[[Категорија:ВикиПроект Јазик:Шаблони за никулци|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:ВикиПроект Јазик:Шаблони]]
<noinclude>

Прегледник