Разлика помеѓу преработките на „Скопски Санџак“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
jpg >> svg
(+текст)
(jpg >> svg)
<!-- Flag navigation: Preceding and succeeding entities "p1" to "p5" and "s1" to "s8" -->
|p1 = Косовско деспотство
|flag_p1 = BrankovicCoat smallof COAarms of Branković family (small).jpgsvg
|border_p1 = border
|image_p1 = <!-- Use: [[File:Sin escudo.svg|20px|Image missing]] -->
8

уредувања

Прегледник