Прејди на содржината

Атмосферски притисок: Разлика помеѓу преработките

с
додадена Категорија:Атмосфера користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
(Одбиена последната промена (од 79.126.178.23) и ја поврати преработката 3370980 на KasparBot)
с (додадена Категорија:Атмосфера користејќи го HotCat)
{{Метеоролошки променливи}}
{{Нормативна контрола}}
 
[[Категорија:Атмосфера|Притисок]]