Разлика помеѓу преработките на „Фиона Штајл-Антони“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
(проширување)
{{Инфокутија за шахист
|име= Фиона Штајл-Антони
|слика = [[Податотека:Fiona Steil-Antoni.png|center|200п]]
|опис= Фиона Штајл-Антони
|цело име = Фиона Штајл-Антони
 
== Наводи ==
{{наводи|2}}
 
== Надворешни врски ==

Прегледник