Прејди на содржината

Лудвиг II (Баварија): Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
Bjankuloski06 ја премести страницата Лудвиг II на Лудвиг II (Баварија) презапишувајќи врз пренасочување
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Лудвиг II на Лудвиг II (Баварија) презапишувајќи врз пренасочување)