Разлика помеѓу преработките на „Месут Јилмаз“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 18 бајти ,  пред 5 години
Бришење на "Mesut_Yılmaz.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Taivo поради: [[
(smallimage = Mesut Yılmaz.jpg)
(Бришење на "Mesut_Yılmaz.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Taivo поради: [[)
| name =Месут Јилмаз
| nationality = Турчин
| smallimage = Mesut Yılmaz.jpg
| order =[[Премиер на Турција]]
| term_start =30 јуни 1997

Прегледник