Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Ботаничка номенклатура“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 18 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6184083 (translate me))
 
{{Катпов}}
{{рв|Plantae by family}}
 
[[Категорија:Ботаника| Номенклатура]]
[[Категорија:Научна номенклатура| ]]
[[Категорија:Растенија| Номенклатура]]
 
[[ar:تصنيف:تسميات علم النبات]]
[[en:Category:Botanical nomenclature]]
[[fr:Catégorie:Nomenclature botanique]]
[[zh:Category:植物学命名法]]

Прегледник