Разлика помеѓу преработките на „Воена болница“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 150 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
{{Infobox_Company |
company_name = Воена болница|
company_logo = [[Image:VB_logo.gif|170п220п]]|
company_type = [[Јавно претпријатие|Јавна здравствена организација]] |
company_slogan = Здравјето секогаш на прво место|
industry = Здравство|
revenue = |
num_employees = ~ 700|
num_employees = ~ 700<ref>[http://www.oncology.org.mk/default2.asp?active_page_id=114 Листа на комплетен високостручен персонал]</ref>|
Revenuen =
products = Лекување|

Прегледник