Македонски Авиотранспорт: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
** [[Берлин]] ([[Аеродром Берлин Шонефелд]])
** [[Дизелдорф]] ([[Аеродром Дизелдорф]])
** [[Хамбург]] ([[Аеродром Хамбург]])
* {{flagicon|Netherlands}} [[Холандија]]
** [[Амстердам]]
721

уредување

Прегледник