Разлика помеѓу преработките на „Сони Колбрели“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 3 бајти ,  пред 5 години
Denain - Grand Prix de Denain, 14 avril 2016 (B107).JPG
(Denain - Grand Prix de Denain, 14 avril 2016 (B107).JPG)
{{Инфокутија за велосипедист
| name = Сони Колбрели
| image = Denain - Grand Prix de Denain, le 1714 avril 20142016 (A154B107).JPG
| caption = Колбрели на Гран при де Денен 20142016
| fullname = Сони Колбрели
| nickname =

Прегледник