Разлика помеѓу преработките на „Бургундски јазик (романски)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
дополнување
(нова страница)
 
(дополнување)
* [http://www.patrimoine-oral-bourgogne.org Усно наследство на Бургоња] {{fr}}
 
{{Романски јазици}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Романски јазици]]

Прегледник