Разлика помеѓу преработките на „Ахен“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
|Karte =
|Lageplan = Aachen in AC (2009).svg
|Bundesland = Северна Рајна-Вестфалија
|Lageplanbeschreibung =
|Regierungsbezirk = KölnКелн
|Bundesland = North Rhine-Westphalia
|district = AachenАхен
|Regierungsbezirk = Köln
|district = Aachen
|Höhe = 266
|Fläche = 160.83

Прегледник