Разлика помеѓу преработките на „Интермарше-Ванти-Жобер Материо“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
{{Cycling squad rider|name=[[Алесандро де Марки (велосипедист)|Алесандро де Марки]]|nat=ИТА|birthdate={{birth date and age2|df=yes|2016|1|1|1986|5|19}}}}
{{Cycling squad rider|name=[[Роан Денис]]|nat=АВС|birthdate={{birth date and age2|df=yes|2016|1|1|1990|5|28}}}}
{{Cycling squad rider|name=[[Силван ДилиеДилје]]|nat=ШВА|birthdate={{birth date and age2|df=yes|2016|1|1|1990|8|3}}}}
{{Cycling squad rider|name=[[Жан Пјер Друкер]]|nat=ЛУК|birthdate={{birth date and age2|df=yes|2016|1|1|1986|9|3}}}}
{{Cycling squad mid}}

Прегледник