Разлика помеѓу преработките на „Димитар Мирчев“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 246 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
 
== Наводи ==
# Следно↑ Проф. д-р Димитар Мирчев Факултет за политички науки
# Следно↑ „Модерната политологија“ од д-р Димитар Мирчев и д-р Лидија Христова -Утрински Весник
Категории: 
* Македонски политиколози
* Амбасадори на Македонија во Ватикан
* Амбасадори на Македонија во Словенија
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мирчев, Димитар}}
[[Категорија:Македонски политиколози]]
Анонимен корисник

Прегледник