Билен чај: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 6 години
с
отстранета Категорија:Чај; додадена Категорија:Билни чаеви користејќи го HotCat
сНема опис на уредувањето
с (отстранета Категорија:Чај; додадена Категорија:Билни чаеви користејќи го HotCat)
* [[Шипинка]] - се прави од плодот, се користи како добар извор на [[Витамин Ц]], се пие како народен лек против настинки
 
[[Категорија:ЧајБилни чаеви| ]]

Прегледник