Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
| EUseats = 24
| area_rank = 109
| area_magnitude = 1 E10
| area_km2 = 93,030
| area_sq_mi = 35,919 <!--Do not remove per [[WP:MOSNUM]]-->

Прегледник