Разлика помеѓу преработките на „Париска конвенција за заштита на индустриската сопственост“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: '''Париска конвенција за заштита на индустриската сопственост''')
 
с
'''Париска конвенција за заштита на индустриската сопственост'''
 
[[Категорија:Договори на Македонија]]

Прегледник