11 март (починале): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
(дополнување)
сНема опис на уредувањето
|-
|valign="top" align="right"|[[2002]] 
|[[Илија Милчин]] — македонски глумец, [[режисер]], [[Лингвист|лингвист]] и преведувач.
|-
|valign="top" align="right"|[[2006]] 
|[[Слободан Милошевиќ]] — претседател на [[Србија]] и на [[Сојузна Република Југославија]].
|}
<noinclude>

Прегледник