Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Бутан“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 130 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
(incorrect depiction (GlobalReplace v0.3))
<center>
<gallery>
FileПодатотека:Flag of Bhutan (1949-1956).svg|[[Податотека:FIAV historical.svg|23px]]Првото знаме на Бутан користено до 1956.
FileПодатотека:Flag of Bhutan (1956-1969).svg|[[Податотека:FIAV historical.svg|23px]]Знамето на Бутан од 1956 до 1969.
</gallery>
</center>
Анонимен корисник

Прегледник