Разлика помеѓу преработките на „Сара Ристовска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
| clubs ={{flagicon|MKD}} [[ЖРК Металург]]<br />{{flagicon|MKD}} [[ЖРК Вардар]]
| nationalyears =
| nationalteam ={{flagicon|MKD}} [[РакометнаЖенска ракометна репрезентација на Македонија |Македонија]]
| nationalcaps(goals) =
| title =
142

уредувања

Прегледник