Разлика помеѓу преработките на „Слово љубве (издавачка куќа)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с
* ''Астрологија, за соларната година'', [[Снежана Штрковска]], 2013
* ''Српско македонски речник'', [[Гордана Јовиќ - Стојковска, Фросина Стојковска, Олгица Станковска]], 2014
* ''Мува,'' Олег Ајранов, 2015
* ''Хрониките на пустинското семе'', [[Марија Јовчевска]], 2015 <ref>http://setaliste.com.mk/bitola-info/nastani/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%85%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%83/</ref>
* ''Зидање сунца'' превод на српски јазик, [[Гордана Јовиќ - Стојковска]], 2015
 
==Наводи ==
{{наводи}}
 

Прегледник