Разлика помеѓу преработките на „Ангус Дитон“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 17 бајти ,  пред 5 години
Бришење на "Angus_Deaton.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Materialscientist|Materialscient
(Бришење на "Angus_Deaton.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Materialscientist|Materialscient)
|native_name = Angus Deaton
|native_name_lang = en
|image = Angus_Deaton.jpg
|image_size =
|caption =

Прегледник