Прејди на содржината

Западен тунелски ѕид (Ерусалим): Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{coord|31.77698|N|35.23447|E|display=title|type:landmark}}
 
[[Податотека:Western Wall EN.jpg|мини|десно|300п|]]
[[Податотека:Women praying in the Western Wall tunnels by David Shankbone.jpg|мини|десно|300п|Дел од западниот тунелски ѕид]]
245

уредувања