Разлика помеѓу преработките на „Крсте Петков Мисирков“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
[[Категорија:Македонски писатели]]
[[Категорија:Македонски филолози]]
[[Категорија:Македонски лингвистијазичари]]
[[Категорија:Македонски историчари]]
[[Категорија:Македонски фолклористи]]

Прегледник